НОВОСІЛКО-ОПАРСЬКА ЗОШ 
І-ІІІ ступенів
Головна Каталог файлівРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [0]
Інформація для учнів [2]
Педагогічний колектив [0]
Стежками рідного краю [0]
Гордість нашої школи [0]
Інформація для батьків [1]
Накази [0]
Розклад дзвінків [1]
Графік гуртків [0]
Графік додаткових занять [0]
Правила поведінки учнів [0]
Методична робота [0]
Права та обов'язки учнів [0]
Методична робота [30]
ЗНО [0]
Навчальна програма [0]
Умови прийому до школи [0]
Структура та органи управління закладу освіти [1]
Наявність вакантних посад [0]
Територія обслуговування [0]
Ліцензійний обсяг та кількість осіб, які навчаються у закладі освіти [0]
Матеріально-технічне забезпечення закладу осіб [0]
Річний звіт про діяльність закладу освіти [0]
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами [0]
Освітні програми [0]
Кадровий склад закладу освіти [0]
Мова освітнього процесу [0]
План роботи школи [1]
Інформація для батьків [21]
Організаційно-розпорядчі документи [2]
Кошторис 2018 рік [4]
ЗАПАМ'ЯТАЙ [1]
Правила [0]
ДПА [2]
ЗВІТИ [36]
Звіти директора школи [1]
Атестація 2017-2018 навчальний рік [1]
ПІДРУЧНИКИ [6]
НУШ [3]
ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ [0]
1 клас [0]
ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ [2]
ІНТЕРНЕТ-БЕЗПЕКА [1]
http://novosilkaschool.ucoz.ua/load/internet_bezpeka/48
КІБЕРБУЛІНГ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА [0]
БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ [1]
КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА [3]
/index/kabinet_psikhooga/0-60
Правила внутрішнього розпорядку [0]
http://novosilkaschool.ucoz.ua/index/pravila_vnutrishnogo_rozporjadku/0-61
Номенклатура школи [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Звіти директора школи

Звіт роботи директора Новосілко-Опарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за 2019-2020 навчальний рік
02.09.2020, 13:38

Звіт

роботи директора Новосілко-Опарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

за 2019-2020 навчальний рік

 

         Відповідно  до  наказу  Міністерства освіти і науки « Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, за-гальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів  про свою ді-яльність перед педагогічним колективом та громадськістю» від 23.03.2005 р. №178, сьогодні, 28 серпня 2020 року, я подаю до Вашої уваги такий звіт.  

Завдання такого звіту :

- забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління на-вчальним закладом;

- стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керів-никами навчальних закладів відповідних рішень у сфері управління навчаль-ним закладом.

Дотримуючись структури щорічного звіту, відзначу, що дошкільного навчального закладу в нашому регіоні немає. Діти, котрі поступають на на-вчання в 1-й клас, як правило, виховуються вдома, але вже шостий рік підряд проходять дошкільну підготовку на базі нашої школи  протягом  лютого-квіт-ня, один раз на тиждень. Цього року в першому класі було охоплено  навчан-ням 16 дітей.

 Відповідно до  «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної за-гальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і нау-ки від 16 квітня 2018 р. № 367, затверджений порядок зазначає, що заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена те-риторія обслуговування, на якій проживає ця дитина, має подаватися до 31 травня. Оскільки станом на 31 травня 2020 року кількість поданих заяв не перевищувала  загальної кількості місць у першому класі, тому 31 травня був виданий наказ про зарахування 16 дітей у 1-й клас.

         На веб-сайті школи розміщено також  інформацію про закріплену тери-торію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожно-му класі та, відповідно, наявність вільних місць у кожному класі.

У 2019-2020 навчальному році робота школи була спрямована на вико-нання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціону-вання та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні, реалізацію державних, регіональних та міських про-грам у галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних докумен-тів». Школа здійснювала свою діяльність відповідно до Статуту школи. Освітній процес  відбувався в одну зміну.                                                   Педагогічним колективом школи проведено певну роботу щодо збере-ження й розвитку шкільної мережі. На початок 2019/20 навчального року в школі було відкрито 11 класів: із них 4 - 1-4 класів , 5 - 5-9 класів , 2 - 10-11 класів . Мовою освітнього процесу  в школі є державна мова, українська.                  Станом на 5 вересня 2019 року кількість учнів становила 147 осіб. Середня наповнюваність учнів у класах складала 12,7 учня, але з 01 вересня 2019 р. цифри  засвідчують про зростання середньої  наповнюваності класів до 13,3. Найменша наповнюваність у 7 класі – 8 учнів. На протязі навчаль-ного року не було переходу учнів із інших шкіл у нашу школу, але 3 учнів вибули в Малогорожанківську ЗОШ І-ІІ ступенів.

Цього року школу закінчили 11 випускників 11 класу та 11 учнів 9 кла-су. Важливим на сьогоднішній день залишається питання дотримання чинно-го законодавства у виконанні конституційних вимог щодо обов’язковості повної загальної середньої освіти, тобто на виконання ст. 3 Закону України «Про освіту», ст.6 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 19 За-кону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів Укра-їни від 12.04.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підліт-ків шкільного віку», наказу Держкомстату України від 06.11.2007 №406 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження  №77-РВК « Звіт про кількість дітей шкільного віку» було організовано роботу щодо охо-плення навчанням дітей шкільного та дошкільного віку які проживають у мікрорайоні нашої школи. Усього таких дітей – 262 особи, з них шкільного віку – 147 осіб, дошкільного – 115 осіб.               

Усі діти шкільного віку охоплені навчанням.                    

Кількість дітей, які  навчалися в школі за територією обслуговування в: 

-2016/2017 навчальному році -  145 осіб;

-2017/2018 навчальному році -  140 осіб;

-2018/2019 навчальному році -  140 осіб.

-2019/2020 навчальному році -  144 осіб.

         Відповідно до функціональних обов’язків і наказу по школі, цю ділян-ку роботи виконує заступник директора школи з НВР Максимів Г.С. На про-тязі останніх п’яти  років не було випадку не охоплення навчанням дітей шкільного віку, які проживають на закріпленій території. 

         Усі випускники 9-го та 11-го класів 2019/2020 навчального року праце-влаштовані, а саме:

Клас

Випущено

10 клас

Ліцеї

ВНЗ

 І-ІІ

ВНЗ

 ІІІ-ІV

Працюють

9

11

8

3

-

-

-

11

11

-

2

2

7

-

Випускники 9-го класу у 2019/2020 навчальному році були звільнені від проходження ДПА, через  COVID- 19. На даний час  8 випускників  9 кла-су будуть продовжувати навчання в 10 класі, ще два учні прийшли з інших шкіл. Випускники 11 класу теж мали можливість відмовитися від проходжен-ня ДПА у формі ЗНО. Двоє учнів 11 класу не здавали ЗНО, а 9 учнів успішно склали ЗНО.

На початку 2019-2020 навчального року для учнів були створені спри-ятливі умови для варіативності навчання та вживались заходи щодо впровад-ження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес (  підви-щення кваліфікації педпрацівників при Львівському ОІППО, участь у район-них семінарах, проведення чергової атестації та ін.).

         Для учнів було організовано 5 позаурочних гуртків: декоративно-прик-ладного мистецтва та «Умілі руки»,  заняття у двох ансамблях, а також у фут-больному  гуртку.

Кадрове забезпечення.

         У 2019/2020 навчальному році в школі працював  21 учитель, у тому числі, директор, заступник директора школи з НВР, педагог-організатор, біб-ліотекар. 95,5% від загальної кількості мають вищу освіту на рівні магістра чи спеціаліста, а учитель  Кордіяка І.М. має  середню спеціальну освіту. Протягом навчального року школа була повністю забезпечена педкадрами, окрім практичного психолога ( 0,5 тарифної ставки). 12 осіб молодшого об-слуговуючого персоналу забезпечували функціонування господарки школи.

         Педагогічні працівники мають такі кваліфікаційні категорії:

  • «спеціаліст вищої категорії» - 5 осіб – 25%;
  • «спеціаліст І категорії» - 9 осіб -  45%;
  • «спеціаліст ІІ категорії» - 4 особи – 20%;
  • «спеціаліст» - 1 особа – 5%;
  • 9 тар. розряд -1 особа – 5%.

         Протягом року в школі працювало 5 педагогів пенсійного віку та 2 пра-цівники  МОП.

Мною, як директором школи, робились конкретні кроки щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи. До вересня 2019 року  надій-шло обладнання та посібники для організації сучасного  освітнього простору 1 класу Нової української школи. Цього року вже маємо нові меблі для пер-шачків, дидактичні матеріали, а також ноутбук, проєктор та екран.

Зазначу, що розвиток країни, її місце у світовій спільноті визначальною мірою залежить від рівня інформаційної грамотності суспільства і вже зараз формує підвищений попит на інформаційні послуги, особливо зараз, коли ма-ємо наступ короно вірусу COVID-19, що в свою чергу, стимулює  розвиток інформаційно-комунікаційих технологій у державі. Важлива роль у впровад-женні інформаційних технологій належить школі. Наявні  комп’ютери  та но-утбуки використовуюся не тільки на уроках інформатики, а стають доступ-ними все більшій кількості вчителів і учнів. Активно використовуються  мультимедійні центри , інтерактивні дошки та мультимедійні бокси. На даний час у школі наявне програмне забезпечення з інформатики, біології, математики, географії, хімії, англійської мови, економіки, фізики та ін.

Дирекція школи старається залучати додаткові джерела фінансування та раціонально їх використати  для зміцнення навчально-матеріальної бази, а також зменшення затрат на оплату енергоносіїв.

Нагадаю, що протягом чотирьох останніх років колектив школи прий-мав активну участь у конкурсі мікропроектів, що дало змогу  замінити де-ревяні вікна та двері на металопластикові.

За рахунок державної субвенції проведено капітальний ремонт усіх санітарних вузлів школи.

         Хочу відзначити та подякувати батькам за їх вагомий внесок у ремонт класних приміщень, оскільки, коштів виділених з районного бюджету вис-тарчило хіба що на придбання 18 банок жовто-коричневої фарби та 2 банок білої,  2- зеленої та 2 банок блакитної  фарб. ( 2214, 00 грн).

Педагогічні працівники та молодший обслуговуючий персонал, через ситуацію, яка склалася цього року (карантин) не проходитимуть  періодич-ний медичний огляд. Учні школи теж  не проходитимуть регулярні медичні огляди, окрім учнів 1-го класу, які закріплені за сімейним лікарем чи педіат-ром.

Протягом 2019/2020 навчального року харчування учнів 1-4 класів,  ді-тей демобілізованих воїнів АТО та дітей,  які є під опікою,  проводилось на базі шкільної їдальні приватним підприємцем Данилівим В.В. Учні середньої та старшої ланки послугами їдальні користувалися  в незначній кількості, 12-15 осіб. Харчування відбувалося до 13 березня.

З метою дотримання вимог охорони дитинства, безпеки життєдіяльнос-ті, санітарно-гігієнічних і протипожежних норм у шкільному плані роботи відведено спеціальний розділ, у якому плануються заходи й відповідно реалі-зуються. Минулого року, завдяки «належному» фінансуванню якісної підго-товки до опалювального сезону підтримувався належний температурний ре-жим. Також було проведено вимірювання опору заземлення електрооблад-нання. Школа забезпечена необхідною кількістю вогнегасників, розроблено плани евакуації на випадок пожежі з І та ІІ поверхів.

Питний режим у школі організовано через кулер бутильованою водою «Аляска».

На кінець навчального року в школі навчалось 2 дітей, котрі вихову-ються одним із батьків, а тепер маємо ще й 2 круглих сиріт. Маємо також 6 соціальних сиріт, оскільки 1 чи 2 батьків виїхали на заробітки. 12 дітей вихо-вуються в неповних сім’ях. Щодо дітей із малозабезпечених сімей, то таких дітей, станом на 01 вересня 2019 року, у школі навчалось 28 осіб, вони мають певні пільги, але учні середньої та старшої школи не забезпечуються харчу-ванням за рахунок бюджету. Протягом навчального року школу відвідувало 25 дітей з багатодітних сімей.

До учнів школи, котрі досягли успіхів у навчанні та праці застосовуємо різні види морального стимулювання та заохочення: оголошення подяки, на-городження грамотою, нагородження Похвальним листом, вручення свідоц-тва з відзнакою. За підсумками навчального року 20 учням було вручено По-хвальний лист, а ще  учні отримали грамоти за перемогу в ІІ етапі Всеукра-їнських учнівських олімпіад. Також  учні нагороджені грамотами, дипломами та цінними призами за перемогу в обласних конкурсах.

На літо було заплановано оздоровлення учнів за кошти батьків та гро-мади, з але через ситуацію  з COVID -19 учні не оздоровлювались у дитячих таборах. Учні оздоровлювалися відвідуючи ліс, ставок, допомагаючи вдома по господарству.

Педагогічні працівники школи, при виході у відпустку, отримали одно-разову виплату в розмірі одного окладу  на оздоровлення.

На протязі минулого навчального року учнями школи не було скоєно тяжких правопорушень; з правового виховання з учнями проводились різно-манітні заходи: класні керівники проводили тематичні виховні години, анке-тування, тиждень права. Вчинки порушників дисципліни, які були виявлені, розглядали на загальношкільних лінійках, на раді з профілактики правопо-рушень, проводили індивідуальні бесіди з учнями та їхніми батьками.

Минулий навчальний рік був  успішним у плані виробничого травма-тизму. Серед учнів, учителів і МОП – виробничого травматизму  не було. На жаль було 6 випадків побутового травматизму.

Педагогічна рада школи та батьківська громадськість приймає участь в управлінні діяльністю школи, відповідно до своїх наділених повноважень. Учителі школи вносять свої пропозиції, поради на педагогічних радах, нара-дах при директору, на засіданнях методичних обєднань, у робочому поряд-ку. Батьківська громадськість подає свої пропозиції, як правило, на класних батьківських зборах.

Аналізуючи звернення з питань діяльності навчального закладу, пови-нен сказати, що найчастіше вони стосувались забезпечення учнів підручни-ками, статусу навчального закладу на майбутнє.

Результати ДПА у формі ЗНО наступні (інформація з Відомостей результатів ДПА).

 

Категорія: Звіти директора школи | Додав: novosilkaschool
Переглядів: 176 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
ЛОДА
Відділ освіти Мико
Освітній портал Ль
Миколаївська РДА
Миколаївська район
ПРАВОВА ДОПОМОГА
Copyright MyCorp © 2024